Ανακοινώνεται ότι η τελετή καθομολόγησης των φοιτητών/τριων του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών οι οποίοι έχουν ανακηρυχθεί πτυχιούχοι κατά την εξεταστική Σεπτεμβρίου 2023 ή και σε προηγούμενη εξεταστική περίοδο, που θα διεξαχθεί την Τρίτη 21 Νοεμβρίου 2023 θα αρχίσει ώρα 13:00 στο Κεντρικό Αμφιθέατρο της Νομικής Σχολής που βρίσκεται εντός του κτηρίου του Τμήματος

Επισημάνσεις:

Οι συμμετέχοντες στην τελετή οφείλουν να προσέλθουν από τις 9:00 έως 11:30 από τη Γραμματεία για την ολοκλήρωση των σχετικών διαδικασιών ταυτοποίησης.

Κατά τη διάρκεια της τελετής απαγορεύονται αυστηρά εντός του Αμφιθεάτρου και του κτιρίου (Αίθριο) οι κόρνες αερίου ή χειροκίνητες, η ρίψη κομφετί και γενικά η χρήση κάθε αντικειμένου, που είναι επικίνδυνο για την ασφάλεια των παρισταμένων (κίνδυνος πυρκαγιάς, βραχυκυκλώματος κλπ.), προκαλεί ενόχληση, και γενικά παρεμποδίζει την απρόσκοπτη διεξαγωγή της Τελετής ορκωμοσίας και αντίκειται στην οφειλόμενη ακαδημαϊκή ευπρέπεια.

ΛΙΣΤΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 21.11.2023