Εξετάσεις των φοιτητών/τριών του ΔΠΘ που προέρχονται από πληγείσες περιοχές

Το Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης σε μία προσπάθεια να διευκολύνει τους/τις φοιτητές/τριές του που διαμένουν στις πληγείσες από τα καιρικά φαινόμενα περιοχές και αδυνατούν να προσέλθουν στις εξετάσεις, τους/τις δίνει τη δυνατότητα εξέτασης την εβδομάδα που ακολουθεί το τέλος της εξεταστικής περιόδου, με πρόγραμμα που θα καθοριστεί από το κάθε Τμήμα.

Οι φοιτητές/τριες του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών καλούνται να δηλώσουν το/τα μάθημα/μαθήματα που θα εξεταστούν με αίτημά τους προς την ηλεκτρονική Διεύθυνση της Γραμματείας του Τμήματος (secr@econ.duth.gr) μέχρι τη Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023.

Εν συνεχεία θα ανακοινωθεί το πρόγραμμα της συμπληρωματικής εξεταστικής στην ιστοσελίδα του Τμήματος.

ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΑΤΩΝ ΠΛΗΜΜΥΡΩΝ